آموزش ها

آموزش Dot Net Core بر روی لینوکس قسمت دهم

قسمت دهم از سری آموزش های Dot Net Core بر روی لینوکس که در آن قصد دارم به عنوان یک برنامه نویس ویندوز به کمک Net Core. وارد سرزمین عجایب لینوکس بشوم.


آموزش Dot Net Core بر روی لینوکس قسمت نهم

قسمت نهم از سری آموزش های Dot Net Core بر روی لینوکس که در آن قصد دارم به عنوان یک برنامه نویس ویندوز به کمک Net Core. وارد سرزمین عجایب لینوکس بشوم.


آموزش Dot Net Core بر روی لینوکس قسمت هشتم

قسمت هشتم از سری آموزش های Dot Net Core بر روی لینوکس که در آن قصد دارم به عنوان یک برنامه نویس ویندوز به کمک Net Core. وارد سرزمین عجایب لینوکس بشوم.


آموزش Dot Net Core بر روی لینوکس قسمت هفتم

قسمت هفتم از سری آموزش های Dot Net Core بر روی لینوکس که در آن قصد دارم به عنوان یک برنامه نویس ویندوز به کمک Net Core. وارد سرزمین عجایب لینوکس بشوم.


آموزش Dot Net Core بر روی لینوکس قسمت ششم

قسمت ششم از سری آموزش های Dot Net Core بر روی لینوکس که در آن قصد دارم به عنوان یک برنامه نویس ویندوز به کمک Net Core. وارد سرزمین عجایب لینوکس بشوم.


آموزش Dot Net Core بر روی لینوکس قسمت پنجم

قسمت پنجم از سری آموزش های Dot Net Core بر روی لینوکس که در آن قصد دارم به عنوان یک برنامه نویس ویندوز به کمک Net Core. وارد سرزمین عجایب لینوکس بشوم.


آموزش Dot Net Core بر روی لینوکس قسمت چهارم

قسمت چهارم از سری آموزش های Dot Net Core بر روی لینوکس که در آن قصد دارم به عنوان یک برنامه نویس ویندوز به کمک Net Core. وارد سرزمین عجایب لینوکس بشوم.


آموزش Dot Net Core بر روی لینوکس قسمت سوم

قسمت سوم سری آموزش های Dot Net Core بر روی لینوکس که در آن قصد دارم به عنوان یک برنامه نویس ویندوز به کمک Net Core. وارد سرزمین عجایب لینوکس بشوم.


آموزش Dot Net Core بر روی لینوکس قسمت دوم

قسمت دوم سری آموزش های Dot Net Core بر روی لینوکس که در آن قصد دارم به عنوان یک برنامه نویس ویندوز به کمک Net Core. وارد سرزمین عجایب لینوکس بشوم.


آموزش Dot Net Core بر روی لینوکس قسمت اول

در این سری از آموزش ها قصد دارم به عنوان یک برنامه نویس ویندوز به کمک Net Core. وارد سرزمین عجایب لینوکس بشوم.


SqlTableDependency برای مانیتورینگ تغییرات رکوردهای جداول در Sql Server

SqlTableDependency یک کامپوننت در C# می باشد که منظور مانیتورینگ ایجاد و ویرایش حذف رکوردهای جداول در Sql Server استفاده می شود.این مقاله به منظور آشنایی بیشتر با این کامپوننت می باشد.


جدیدترین توضیحات بلاگ مایکروسافت دریاره ConfigureAwait

پاسخ های جناب آقای Stephen Toub در بلاگ رسمی .NET به سوالات پر تکرار درباره ConfigureAwait که خیلی از نقاط تاریک این دستور را روشن کرده است ، این مقاله برداشت من از پاسخ های ایشان هست.


آینده تغییرات SameSite Cookie در Asp.Net و Asp.net Core

SameSite یکی از attribute های Http Cookie ها هست که در سال 2016 عملیاتی شده است.این مقاله به سیاست های جدید گوگل در مورد SameSite و راه حل های آن در Asp.Net و Asp.net Core می پردازد.


امکان اشتراک زنده پروژه در ویژوال استدیو با امکان اجرا با F5

طبق اعلام تیم ویژوال استدیو امکان اشتراک زنده پروژه در ویژوال استدیو با امکان اجرا پروژه با F5 در VS16.4 و بالاتر قرار گرفته است


مصاحبه با مهندس پویا حیدری مدرس Android و Java در سماتک و مجتمع فنی تهران

یه مصاحبه فوق العاده کاربردی برای همه کسانی که قصد دارند وارد دنیای برنامه نویسی Android شوند. از انتخاب بین جاوا و kotlin تا ابزارهای cross platform و نقشه آموزش اندروید و خیلی موارد دیگردرباره ناشر
بنیان گذار و مدیر وبسایت کارشناسان.نت و داستان موفقیت


 


 


 


 انتخاب تم

رنگ پوسته